10 грудня - підсумкова конференція щодо реалізації всеукраїнського проекту "Будуємо Україну разом"
Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 07 грудня 2018

10
грудня

14:00

15:00

понедiлок
м.Київ, вул. Еспланадна, 42

10 грудня у Міністерстві молоді та спорту відбудеться підсумкова конференція щодо реалізації всеукраїнського проекту "Будуємо Україну разом", під час якої буде презентовано напрацювання формату волонтерських таборів проекту, систематичної роботи з волонтерами та впливу на розвиток локальних громад.

Серед спікерів конференції:

Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України;

Юрко Дідула, керівник проекту БУР та номінант 30 under 30 Award;

Анна Бондаренко, засновниця Ukrainian Volunteering Service (UVS);

представник фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва.

Початок заходу: 14:00

Місце проведення: м.Київ, вул. Еспланадна, 42, 3 поверх.

Акредитація ЗМІ: (068) 2402576, (044) 289 9505

Довідково 

"Будуємо Україну разом" – це волонтерський проект, який через спільну працю над відновленням домівок для сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, облаштування громадських просторів та молодіжних платформ гуртує українську молодь у мережу активних громадян. Крім того, учасники проекту займаються й культурно-освітньою діяльністю: організовують різноманітні  лекції, тренінги, квести, екскурсії та безліч іншого.

Діяльність проекту БУР розпочалася у Краматорську, одразу після його  деокупації в 2014 році. Разом з місцевою молоддю волонтери  відновили 25 квартир, що були зруйновані чи пошкоджені обстрілами. З того часу БУР організував близько 50 волонтерських таборів, в яких взяло участь 2000 українських та іноземних волонтерів. Спільними зусиллями відремонтовано домівки 150-м сім’ям, створено 10 молодіжних платформ по всій Україні (які зараз на постійній основі працюють незалежно від участі і впливу нашої команди БУР.

Цього року волонтери БУР виконували такі завдання як: забезпечення діяльності першого в Україні пересувного громадського простору, створеного з автобусу «Ікарус»; організація волонтерських таборів по франшизі; працювали у прифронтовій території; створили спільноту соціальних інвесторів із 150 людей.