• In English
 • Ukraine Reform Conference – ключова щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні.

  Започаткована Урядом у 2017 році, ось вже третій рік поспіль конференція виступає платформою, що об’єднує українських та міжнародних державних посадовців,  бізнесменів топ-рівня, представників країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства задля підбиття річних підсумків процесу реформування в Україні та обговорення подальших пріоритетних кроків і перспектив.

  Основними цілями Ukraine Reforms Conference є

  • Презентація результатів ключових реформ на міжнародному рівні
  • Окреслення пріоритетних завдань Уряду на рік
  • Сприяння залученню інвестицій в українську економіку
  • Залучення міжнародної спільноти до процесу реформ в Україні

  За минулі роки конференція успішно пройшла у таких визнаних центрах політичного життя, як Лондон та Копенгаген. У 2019 році локацією, що гостинно прийматиме конференцію та її почесних гостей, стане місто Торонто. Ключовою темою цьогорічної події є незворотність змін та закріплення досягнутих результатів у реформуванні країни.

  Ukraine Reform Conference – це дієвий інструмент для активізації та синхронізації взаємодії між донорськими партнерами нашої держави для довгострокової системної роботи, необхідної для підтримки та реалізації прогресу реформ в Україні.

  Попередні активності в рамках Ukraine Reform Conference вже довели, що сьогодні Україна проводить більше перетворень, ніж за усі роки незалежності, і на цьому шляху має всебічну підтримку надійних міжнародних партнерів.

  Більше про минулі конференції


  Матеріали та посилання

  Спільна заява першого Національного форуму донорської координації "Партнерство заради розвитку", 3 грудня 2018 року

  National Donor Coordination Forum “Partnership for Development” Declaration, December 3, 2018