• In English
 • Урядово-громадська ініціатива «Разом проти корупції»

  Суть ініціативи полягає у синергії, об’єднанні зусиль та конструктивній співпраці експертного середовища та представників міністерств задля подолання корупції.

  Проект було розпочато влітку 2016 року, за ініціативи Прем’єра Володимира Гройсмана. Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів, звернувся до коаліції громадських організацій та експертів Реанімаційний Пакет Реформ щодо залучення експертів ініціативи для участі у проекті.

  Упродовж проекту експерти спільно з міністерствами:

  • визначили окремі корупційні ризики (де у міністерствах, інших ЦОВВ чи державних підприємствах, що координуються міністерствами є корупція, як виглядають корупційні схеми, у яких документах вони закріплені)
  • обирали 3-5 пріоритетних заходи з мінімізації корупції, щодо яких є згода спільно над ними працювати 
  • складали детальний план щодо реалізації визначених антикорупційних заходів (що містить очікувані результати, розподіл на етапи, індикатори результативності кожного етапу, комунікаційну кампанію, стейкхолдерів, які мають бути залучені до реалізації заходів)
  • надалі мають спільно реалізувати заходи. При цьому експерти/ міністерства можуть у разі необхідності залучати ресурси, запрошувати інших експертів, запроваджувати спільну комунікаційну кампанію, надавати необхідну адвокаційну підтримку законопроектам Кабміну.

  У співпраці з Секретаріатом Кабміну, міністерствами, керівництвом відповідних ЦОВВ, ДП та галузевими експертами було узгоджено 83 антикорупційні заходи, які були затверджені розпорядженням Кабінету Міністрів України № 803 від 5 жовтня. Документом передбачено, що міністерства, інші центральні органи виконавчої влади мають забезпечити участь громадськості в процесі аналізу, планування та впровадження заходів; оприлюднення на офіційних веб-сайтах детальних планів виконання заходів; звітування на засіданнях Кабінету Міністрів України про впровадження заходів та розміщення відповідних звітів на власних веб-сайтах кожні три місяці, починаючи з 9 грудня 2016 року.

  https://www.facebook.com/RazomProtyKorupcii/

  Звіти Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції»

  Звіт Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» за лютий 2018 року

  Звіти ЦОВВ

  Мінагрополітики
  Міністерство юстиції України
  Мінрегіон  
  Міноборони
  Міністерство інфраструктури України
  Державне агентство рибного господарства України
  Державне агентство України з питань кіно
  Держгеокадастр
  Державна інспекція навчальних закладів України

  Мінагрополітики

  Мінкультури

  Мінрегіон

  Міноборони

  Мін'юст