• In English
 • Звернення до Пенсійного фонду

  Запис на особистий прийом, подання скарги, подання запиту на виготовлення паперових документів, переглянути усі звернення

  Опис послуги

  Не виходячи з дому, громадяни мають можливість вирішити низку питань із органами Пенсійного фонду України. Приміром, записатися на особистий прийом, подати скаргу або запит на підготовку паперових документів, а також – переглянути всі свої звернення, подані до органів Пенсійного фонду України.

  Як записатися на особистий прийом

  У разі потреби громадяни можуть записатися на особистий прийом до органів Пенсійного фонду України. Для цього через Портал електронних послуг Пенсійного фонду громадянин має записатися на прийом. Громадянин може обрати дату, час, тему відвідування та орган ПФУ й отримати талон.

  Запис на прийом онлайн

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис або за логіном.

  Як подати скаргу

  Громадянин має можливість подати скаргу до органів Пенсійного фонду України через Портал електронних послуг Пенсійного фонду.

  Подати скаргу

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис або за логіном.

  Строк розгляду скарги

  Орган Пенсійного фонду України зобов’язаний розглянути скаргу прийняти вмотивоване рішення та надіслати його у термін не більше одного місяця від дня надходження скарги.

  Якщо в місячний термін вирішити порушені у скарзі питання неможливо, орган Пенсійного фонду України може прийняти рішення про продовження строків розгляду скарги, про що письмово повідомити заявника до закінчення тридцятиденного строку. Загальний термін розгляду скарги не може перевищувати сорока п’яти днів.

  Як подати запит на підготовку паперових документів

  Громадянин має можливість попередньо замовити паперові документи через Портал електронних послуг Пенсійного фонду. Наприклад,  виписки із системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків із ПФУ (для страхувальників)

  Подати запит

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис або за логіном.

  Як переглянути всі звернення

  Переглянути всі звернення до органів Пенсійного фонду України громадянин може через Портал електронних послуг Пенсійного фонду.

  Переглянути звернення

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис або за логіном.

  Відповідальний орган

  Пенсійний фонд України

  Нормативна база

  Закон України “Про звернення громадян”

  Постанова Пенсійного фонду України “Про затвердження Порядку розгляду скарг на рішення органів Пенсійного фонду України щодо пенсійного забезпечення”