• In English
 • Стан окремого рахунку платника акцизного податку

  Запит щодо стану окремого (електронного) рахунку платника акцизного податку з реалiзацiї пального в Системі електронного адміністрування реалізації пального 

  Опис послуги

  Особи, які здійснюватимуть реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку до початку здійснення реалізації пального.

  Під реалізацією пального розуміються будь-які операції з передачі пального на митній території України на підставі господарських та цивільно-правових договорів або за рішеннями, які передбачають перехід права власності або права розпорядження, а також передачу (відпуск, відвантаження) пального на підставі договорів про виробництво із сировини замовника.

  ДФС після внесення осіб до Реєстру платників протягом одного робочого дня надсилає Казначейству дані для відкриття електронних рахунків платникам акцизного податку. Електронний рахунок відкривається платнику податку Казначейством автоматично без укладання договору та на безоплатній основі.

  Платник податку має право отримувати у ДФС інформацію про стан свого електронного рахунка, а також про суму податку, на яку він має право зареєструвати заявку на поповнення обсягу залишку пального, на підставі запитів, які він надсилає до ДФС.

  Подати заяву

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис 

  Як отримати послугу?

  Подати електронну заяву особисто через Електронний кабінет платника.

  Строк надання послуги

  Не пізніше наступного робочого дня після отримання запиту ДФС направляє особі засобами електронного зв'язку в електронному вигляді відповідь на запит.

  Вартість послуг

  Безоплатно

  Результат послуги

  Інформація щодо стану окремого (електронного) рахунку платника акцизного податку з реалiзацiї пального

  Відповідальний орган

  Державна фіскальна служба України

  Нормативна база

  Постанова Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016р. №113 «Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального»