• In English
 • Закордонний паспорт

  Запис до електронної черги на отримання закордонного паспорту

  Закордонний паспорт та його оформлення — опис послуги

  Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформлюється строком на 10 років громадянам, які досягли 16-річного віку. 

  Дітям закордонний паспорт можна оформлювати від народження. Термін його дії становить чотири роки, після чого документ потрібно переоформлювати.

  Цей електронний сервіс дозволяє записатися в чергу для оформлення документа, заздалегідь зазначити всю необхідну інформацію, що скоротить час особистого візиту до підрозділу ДМС, а також сплатити послугу онлайн.

  Записатися в електронну чергу

  Спосіб електронної ідентифікації: SMS

  Як отримати закордонний паспорт?

  Записатися в чергу громадянин України може особисто через веб-сайт Державної міграційної служби (ДМС). Після запису в електронну чергу та внесення інформації про заявника формується QR-код, який потрібно роздрукувати та пред’явити при відвідуванні підрозділу міграційної служби.

  Сервіс дозволяє обрати регіон, дату та час відвідування територіального підрозділу ДМС.

  Вартість послуги

  Запис в електронну чергу – послуга безкоштовна.

  У разі оформлення паспорта протягом 20 робочих днів сума адміністративного збору становить 557,32 грн. У разі термінового оформлення – 810, 32 грн.

  Результат послуги

  Запис в чергу для оформлення закордонного паспорту

  Як перевірити стан оформлення закордонного паспорта?

  Після подання необхідного пакету документів заявник має змогу перевірити стан оформлення паспорта онлайн

  Як отримати послугу

  Перевірити стан оформлення паспорту для виїзду за кордон можна через веб-сайт Державної міграційної служби. Для цього слід вести у полі такі дані для перевірки: для кого оформлювався паспорт (для дорослого чи дитини) та ввести дані паспорта громадянина України, на підставі якого здійснювалось оформлення

  Перевірити стан оформлення паспорту

  Спосіб електронної ідентифікаціїації: Відсутній

  Вартість послуги

  Безкоштовно

  Результат послуги

  Інформація про стан оформлення паспорта.

  Відповідальний орган

  Державна міграційна служба України

  Нормативна база

  Постанова КМУ від 07.05.2014 року № 152 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон»

  Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 05.09.2018 № 732 «Про затвердження Порядку реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються Державною міграційною службою України», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 р. за № 1032/32484