• In English
 • Витяг /Довідка з реєстру страхувальників

  Витяг /Довідка з реєстру страхувальників (за ф. № 2 - ВРС, №3-ВРС, № 1-ДРС)

  Опис послуги

  ДФС щоденно оприлюднює на офіційному веб-порталі дані з реєстру страхувальників про взяття на облік/зняття з обліку платника єдиного внеску.

  Якщо платнику необхідна більш повна інформація з реєстру або документальне підтвердження даних реєстру страхувальників, то особа може отримати витяг з реєстру страхувальників.

  Залежно від категорії платників формується один з таких витягів:

  • витяг з реєстру страхувальників (щодо фізичної особи - підприємця або фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність) за формою № 2-ВРС;
  • витяг з реєстру страхувальників (щодо фізичної особи, яка бере добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування) за формою № 3-ВРС.

  Якщо за критеріями пошуку, зазначеними у запиті, в реєстрі страхувальників відсутня інформація, то заявнику видається довідка з реєстру страхувальників за формою № 1-ДРС.

  Витяг з реєстру страхувальників формується за відповідними критеріями пошуку та містить відомості з реєстру страхувальників, які є актуальними на дату формування витягу.

  Витяг діє до внесення змін до реєстру страхувальників в частині відомостей, що стосуються страхувальника, щодо якого надано запит.

  Подати заяву

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

  Як отримати послугу

  Подати електронну заяву особисто через Електронний кабінет платника.

  Строк надання послуги

  Протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання запиту

  Вартість послуг

  Безоплатно

  Результат послуги

  Витяг з реєстру страхувальників

  Відповідальний орган

  Державна фіскальна служба України

  Нормативна база

  Наказ Міністерства фінансів України від 21.07.2017  № 651 «Про затвердження Порядку надання інформації з реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування»