• In English
 • Висновок про товари, які не виробляються та не мають аналогів в Україні

  Видача висновку про те, що товари, які використовуються для розвитку виробництва i забезпечення споживання бiологiчних видів палива, не виробляються та не мають аналогів в Україні

  Опис послуги

  Послуга дозволяє отримати висновок про те, що  техніка,  обладнання  та  устаткування  не виробляються та не мають аналогів в Україні. Даний висновок поширюються на:

  • реконструкції існуючих і будівництва нових підприємств з виробництва біологічних видів палива,
  • виготовлення і реконструкції (переобладнання) технічних та транспортних засобів з
   метою забезпечення споживання біологічних видів палива, і технічні та транспортні засоби, у тому числі самохідні сільськогосподарські машини, що працюють з використанням біологічних видів палива,  не виробляються та не мають аналогів в Україні.

  Висновок дійсний до завершення митного оформлення товару, але не більше як один рік з дати його  видачі.  Після  завершення цього  строку  суб'єкт  господарювання може повторно звернутися за висновком.

  Переоформлення висновку здійснюється Міністерством протягом  п'яти робочих  днів  з  дати  подання документів   до Міністерства.  Після переоформлення попередній висновок вважається недійсним.

  Висновок не може бути переданий іншим юридичним особам.

  Подати заяву

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

  Як отримати послугу

  Подати електронну заяву на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.

  Строки надання послуги

  протягом 30 робочих днів з дати реєстрації документів.

  Вартість послуг

  Безоплатно

  Результат послуги

  Висновок про те, що товари, які використовуються для розвитку виробництва і забезпечення споживання біологічних видів палива, не виробляються та не мають аналогів в Україні або лист-відмова в його видачі.

  Відповідальний орган

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

  Нормативна база

  Наказ Міністерства економічного розвитку та торгівля від 23.08.2011 N 42 “Про порядок видачі висновків про те, що товари, які використовуються для розвитку виробництва і забезпечення споживання біологічних видів палива, не виробляються та не мають аналогів в Україні”