• In English
 • Викопіювання кадастрової карти (плану) з Державного земельного кадастру

  Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану)

  Опис послуги

  Витяг з кадастру – це документ, що підтверджує внесення даних земельної ділянки до державного земельного кадастру.

  У разі необхідності отримання додаткової до витягу з Державного земельного кадастру графічної інформації про об'єкт Державного земельного кадастру замовник може отримати викопіювання з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) про такий об'єкт.

  Витяг з Державного земельного кадастру є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі.

  Замовити витяг

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис, BankID

  Як отримати послугу?

  Подати заяву на викопіювання кадастрової карти (плану) з Державного земельного кадастру через портал електронних сервісів Держгеокадастру.

  В розділі “Історія замовлених відомостей з Державного земельного кадастру” доступна інформація щодо надісланих запитів, зокрема статус запиту (знаходиться в обробці або вже опрацьовано державним кадастровим реєстратором). Також доступні функції "Переглянути заяву" та "Повторно сформувати заяву".

  Строки надання послуги

  Протягом 10 робочих днів з дати реєстрації заяви заявнику надається витяг з  Державного земельного кадастру або вмотивована відмова в його наданні.

  Вартість послуги

  Платна - 0,03 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. з 1 січня 2018 року — 52, 86 грн, з 1 липня 2018 року — 55,23 грн, з 1 грудня 2018 року — 57,63 грн без урахування комісії банку.

  Результат послуги

  Викопіювання з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру або повідомлення про відмову у наданні відомостей з Державного земельного кадастру.

  Відповідальний орган

  Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, органи місцевого самоврядування

  Нормативна база

  Закон України "Про Державний земельний кадастр"

  Постанова Кабінету Міністрів України від від 17.10.2012 № 1051 "Про затвердження Порядку ведення Державного земельного кадастру"