• In English
 • Відомості з реєстру бізнесу

  Надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

  Опис послуги

  Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань надає можливість отримати багато інформації, як-от дані про бенефіціарних власників, місцезнаходження і види діяльності, відомості про внесення реєстраційних змін тощо. Ця інформація стане у нагоді для попередження махінацій та шахрайств.

  Окрім стандартних критеріїв пошуку за назвою юридичної особи або ПІБ фізичної особи-підприємця, витяг можна сформувати за розширеними критеріями пошуку такими як відомості про відокремлений підрозділ і відомості про керівника або засновника юридичної особи. До витягу додатково можна включити відомості про перелік реєстраційних дій по знайденим суб’єктам.

  Створити запит

  Спосіб електронної ідентифікації: без авторизації

  Як отримати послугу

  Подати онлайн запит на пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

  Строки надання послуги

  Невідкладно після відправлення запиту

  Вартість послуги

  Безкоштовний запит (пошук здійснюється лише за кодом ЄДРПОУ або за найменуванням юридичної особи, за реєстраційним номером облікової картки платника податків або за ПІБ фізичної особи-підприємця)

  Запит на платній основі - 70 грн. без урахування комісії банка (додатково здійснюється запит за відомостями про засновника юридичної особи, про керівника юридичної особи, про особу, що має право підпису без довіреності юридичної особи, а також є можливість обрати станом на яку дату будувати запит)

  Результат послуги

  Отримання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

  Відповідальний орган

  Міністерство юстиції України

  Нормативна база

  Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»