• In English
 • Скарга на рішення комісії ДФС

  Скарга на рішення комісії Державної фіскальної служби про відмову у реєстрації податкової накладної/розрахунку  коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних

  Опис послуги

  Подання скарги на рішення комісій, які приймають рішення про реєстрацію ПН/РК в ЄРПН або відмову в такій реєстрації можливо подати в електронному вигляді.

  Також для формування Скарги або Заяви в електронному вигляді платник податків самостійно на власний розсуд може обрати будь-яке програмне забезпечення, яке формує вихідний файл відповідно до затвердженого формату (стандарту).

  Скарга направляється за формою J(F)1313201. До Скарги подаються документи про підтвердження реальності здійснення операцій по відмовленим податковим накладним/розрахункам коригування за формою J(F)1360102. Кожен документ, що додається до Скарги надсилається окремим додатком у форматі pdf та повинен мати розмір не більше 2 мегабайт.

  Необхідно врахувати, що Скарга подається на кожне Рішення окремо із зазначенням кількості документів, яке має числове значення.

  ДФС не може відмовити платнику податку у реєстрації скарги. Рішення комісії ДФС з питань розгляду скарг не підлягає подальшому адміністративному оскарженню та може бути оскаржене в судовому порядку.

  Подати скаргу

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

  Як отримати послугу

  Подати електронну скаргу або заяву особисто через Електронний кабінет платника.

  Коли подавати

  Протягом 10 календарних днів з дня набуття чинності рішення комісії контролюючого органу про відмову в реєстрації ПК/РК

  Строк надання послуги

  Протягом 10 календарних днів з моменту отримання скарги

  Вартість послуг

  Безоплатно

  Результат послуги

  Рішення комісії щодо результату розгляду скарги

  Відповідальний орган

  Державна фіскальна служба України

  Нормативна база

  Постанова Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 р. № 117 “Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних”