• In English
 • Погодження проекту землеустрою

  Висновок про розгляд проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

  Опис послуги

  Проект відведення земельної ділянки – це документ, який розробляють фізичні або юридичні особи, які мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою. Він включає в себе текстові та графічні матеріали, обов'язкові положення, встановлені завданням на розробку проекту, інші дані, необхідні для вирішення питання щодо відведення земельної ділянки.

  Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок розробляють у разі зміни цільового призначення земельних ділянок або формування нових земельних ділянок.

  Погодити проект онлайн

  Спосіб електронної ідентифікації: електронний цифровий підпис, BankID

  Як отримати послугу? 

  Сертифікований інженер-землевпорядник має подати проект землеустрою на погодження через портал електронних сервісів Держгеокадастру.

  Строки надання послуги

  Протягом п’яти робочих днів з дня надходження проекту землеустрою відповідний експерт державної експертизи готує висновок.

  Вартість послуги

  Безкоштовно

  Результат послуги

  Висновок про погодження документації із землеустрою або відмова у її погодженні.

  Відповідальний орган

  Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, органи місцевого самоврядування

  Нормативна база

  Закон України "Про Державний земельний кадастр"

  Постанова КМУ від 31.08.2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру»