• In English
 • Паспорт громадянина

  Запис до електронної черги на отримання паспортних документів

  Опис послуги оформлення паспорта громадянина України

  Оформити ID-картку може будь-який громадянин України при настанні 14-річного віку, втраті паспорта, зміні прізвища, замість вклеювання фотокартки до паспорта зразка 1994 року або у разі заміни паспорта зразка 1994 року на ID-картку – за бажанням.

  Цей електронний сервіс дозволяє записатися в чергу для оформлення документа, заздалегідь заповнити всю необхідну інформацію, що скоротить час особистого візиту до підрозділу ДМС, а також сплатити послугу онлайн.

  Записатися в електронну чергу

  Спосіб електронної ідентифікації: SMS

  Як отримати послугу — паспорт громадянина України

  Записатися в чергу громадянин України може особисто через веб-сайт Державної міграційної служби (ДМС). Після запису в електронну чергу та внесення інформації про заявника формується QR-код, який потрібно роздрукувати та пред’явити при відвідуванні підрозділу міграційної служби.

  Сервіс дозволяє обрати регіон, дату й час відвідування територіального підрозділу ДМС.

  Оформлення першої ID-картки (у тому числі – у випадках заміни паспорта-книжки на ID-картку) здійснюється винятково за місцем реєстрації.

  Вартість послуги

  Запис в електронну чергу – послуга безкоштовна.

  Для громадян, які досягли 14-річного віку та отримують паспорт громадянина України вперше, послуга з отримання паспорта також є безоплатною.

  У разі обміну паспорта замість втраченого або викраденого вартість адміністративного збору становить 279,00 грн. У разі обміну замість втраченого чи пошкодженого паспорта додатково слід сплатити держмито у розмірі 34 грн (два неоподатковуваних мінімуми доходів громадян). 

  Результат послуги

  Запис в чергу для оформлення паспорта громадянина

  Як перевірити стан оформлення паспорта

  Після подання необхідного пакету документів заявник має змогу перевірити стан оформлення паспорта онлайн

  Як отримати послугу

  Перевірити стан оформлення паспорту у вигляді картки (ID) можна через веб-сайт Державної міграційної служби. Для цього слід ввести дані документа, на підставі якого здійснювалось оформлення

  Перевірити стан оформлення паспорту

  Спосіб електронної ідентифікаціїації: Відсутній

  Відповідальний орган

  Державна міграційна служба України

  Нормативна база

  Постанова КМУ від 25.05.2015 року № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України»

  Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 05.09.2018 № 732 «Про затвердження Порядку реєстрації фізичних осіб в електронній черзі для отримання адміністративних послуг, які надаються Державною міграційною службою України», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2018 р. за № 1032/32484