• In English
 • Онлайн-тренажер із ПДР

  Онлайн-тренажер дає можливість пройти тест на знання правил дорожнього руху (ПДР) для подальшого успішного складання теоретичного іспиту на право керування транспортним засобом

  Опис сервісу

  Тренажер на знання ПДР дає можливість безкоштовно та необмежену кількість разів проходити тест, який відтворює умови реального теоретичного іспиту з ПДР у сервісному центрі МВС. Громадянин має 20 питань та 20 хвилин на те, щоб дати правильні відповіді. У випадку, якщо відповіді на два чи більше питань є неправильними, громадянин отримує сповіщення про невдалу спробу скласти іспит

  Пройти тести на знання ПДР

  Спосіб електронної ідентифікації: логін (електронна пошта) та пароль

  Детальніше про тестування

  Для кожної спроби пройти тест система рандомно обирає нові 20 пунктів з-поміж усіх оновлених питань із ПДР (2000+), які було розроблено Головним сервісним центром МВС у 2017 році. Попередньо питання було винесене на публічне обговорення, за результатами відгуків громадян до них було внесено близько 300 виправлень. Нові питання адаптовані до сучасних реалій дорожнього руху, є зрозумілими та логічними, містять реалістичні 3D-ілюстрації тощо.

  Увесь перелік оновлених питань та відповідей українською та англійською мовами також можна безкоштовно завантажити із сайту Головного сервісного центру МВС.

  Кожен тест складається з 20 питань з 4 основних сфер знань майбутнього водія:

  • основи безпеки руху;
  • технічний стан транспортних засобів та їх обладнання;
  • надання першої медичної допомоги;
  • основи права.

  Співвідношення кількості питань із різних сфер знань може змінюватись відповідно до категорії водійського посвідчення, яке громадянин планує отримати (зазначається на початку тестування).

  Таким чином, електронний сервіс покликаний забезпечити якісну підготовку майбутніх водіїв до участі в дорожньому русі та допомагає громадянам адаптуватися до умов реального тесту. Першочерговим завданням сервісу є: мотивувати громадян вивчати ПДР, а не запам’ятовувати конкретні відповіді на конкретні питання тестів.

  Як скористатись сервісом

  Доступ до тесту можна отримати, зареєструвавшись за допомогою електронної адреси на сайті Головного сервісного центру МВС (http://hsc.gov.ua/) у розділі «Послуги» – «Посвідчення водія» – «Додаткові сервіси» – «Онлайн-тренажер перевірки знань ПДР»

  Строк надання сервісу

  Необмежений

  Вартість сервісу

  Безкоштовно

  Результат сервісу

  Адекватна оцінка власного рівня знань із ПДР користувачем; чітке розуміння процедури та умов подальшого складання реального теоретичного іспиту з ПДР у сервісному центрі МВС

  Відповідальний орган

  Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ України

  Нормативна база

  Постанова КМУ від 10 жовтня 2001 № 1306 «Про Правила дорожнього руху»

  Постанова КМУ від 08 травня 1993 № 340 «Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами»

  Постанова КМУ від 10 листопада 2017 р № 885 «Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами»