• In English
 • Ліцензія на послуги з автоперевезень

  Видача/розширення/звуження/анулювання ліцензії на перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом

  Ліцензія на послуги з автоперевезень — опис послуги

  Для проведення господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом суб'єкта надання послуг необхідно отримати відповідну ліцензію. Видається безстроково.

  Оформити ліцензію онлайн

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

  Як оновити дані про ліцензію на послуги з автоперевезень

  За необхідності ліцензія на перевезення може бути розширена, звужена, переоформлена чи анульована. Повідомлення про внесення зміни даних подається не пізніше одного місяця з дня настання таких змін.

  Оновити дані онлайн

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

  Як отримати послугу? 

  Подати електронну заяву про видачу/розширення/звуження/анулювання ліцензії на перевезення особисто через Електронний кабінет перевізника. Для отримання, розширення чи зміни даних ліцензії необхідно буде додати скановані копії таких документів:

  • завірені копії договорів про наявність матеріально-технічної бази
  • свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів
  • тимчасові реєстраційні талони, якщо передбачено їх оформлення

  Вартість послуг

  Видача та розширення ліцензії – один прожитковий мінімум для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії (від 1 січня 2018 року – 1 762 гривні, від 1 липня – 1 841 гривня, від 1 грудня – 1 921 гривня)

   Зміна даних, переоформлення, звуження та анулювання ліцензії – безоплатно.

  Результат послуги

  Запис про рішення щодо видачі ліцензії суб’єкту господарювання в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

  Відповідальний орган, що видає ліцензію на послуги з автоперевезень

  Державна служба України з безпеки на транспорті

  Нормативна база

  Закон України “Про ліцензування видів господарської діяльності”

  Постанова КМУ від 02.12.2015 року № 1001 «Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезень пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародні перевезення пасажирів та вантажів автомобільним транспортом»