• In English
 • Ліцензія на надання фінансових послуг

  Видача ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)

  Опис послуги

  Фінансові компанії, ломбарди та юридичні особи - лізингодавці повинні мають право надавати фінансові послуги (укладати договори про надання таких послуг) виключно на підставі відповідних ліцензій.

  Ліцензійні умови застосовуються до всіх без виключення суб’єктів господарювання, які провадять діяльність з надання послуг з фінансового лізингу, надання коштів у позику, в тому числі на умовах фінансового кредиту, надання гарантій та поручительств, послуг факторингу та довірчого управління фінансовими активами, в тому числі й до тих, які внесені до 10 грудня 2016 року до Державного реєстру фінансових установ або реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

  Оформити ліцензію онлайн

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

  Як отримати послугу? 

  Подати електронну заяву особисто через Єдиний державний портал адміністративних послуг

  Строки надання послуги

  3 робочі днів з дня одержання заяви

  Вартість послуг

  Разова плата в розмірі 1 прожиткового мінімуму

  Результат послуги

  Ліцензія на провадження господарської діяльності відповідно до обраного напряму

  Відповідальний орган

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг)

  Нормативна база

  Постанова Кабінету Міністрів від 07.12.2016 р. № 913 “Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів)”