• In English
 • Ліцензія на імпорт/експорт алкоголю та тютюну

  Видача ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів

  Опис послуги

  Ліцензію на імпорт/експорт алкоголю та тютюна може отримати суб'єкт господарювання будь якої форми власності.

  Імпорт алкогольних напоїв включає в себе покупку українськими суб'єктами господарювання в іноземних суб'єктів товарів з ввезенням або без ввезення цих товарів на територію України.

  Експорт алкогольних напоїв включає в себе продаж даних товарів українськими суб'єктами господарювання іноземним суб'єктам з вивезенням або без вивезення цих товарів через митний кордон України, у тому числі і реекспорт (раніше імпортованих на територію України) товарів.

  Імпорт тютюнових виробів включає в себе купівлю українськими суб'єктами господарювання в іноземних суб'єктів товарів з ввезенням або без ввезення цих товарів на територію України.

  Експорт тютюнових виробів включає в себе продаж товарів українськими суб'єктами господарювання іноземним суб'єктам з вивезенням або без вивезення цих товарів через митний кордон України, у тому числі і реекспорт (раніше імпортованих на територію України) товарів.

  Ліцензія видається на 5 років.

  Оформити ліцензію онлайн

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

  Як отримати послугу? 

  Подати електронну заяву на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.

  Строки надання послуги

  10 робочих днів з дня одержання заяви

  Вартість послуг

  780 гривень за рік (в цілому за 5 років - 3900 гривень).
  Оплата за ліцензію здійснюється щорічно. Оплата усього терміну ліцензії єдиним платежем забороняється.

  Ліцензія може бути припинена у разі несвоєчасної сплати чергового платежу і відновлюється з моменту зарахування чергового платежу до бюджету.

  Результат послуги

  Ліцензія на право здійснення імпорту/експорту алкогольних напоїв чи тютюнових виробів

  Відповідальний орган

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

  Нормативна база

  Постанова Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 № 493 "Про Тимчасовий порядок видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів"