• In English
 • Ліцензія на імпорт товарів

  Видача ліцензії на імпорт товарів

  Опис послуги

  Імпорт товарів - це купівля (незалежно від форми оплати) українськими суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності в іноземних суб'єктів господарської діяльності товарів з ввезенням (або без ввезення) цих товарів на територію України.

  Ліцензія на імпорт необхідна тим суб'єктам господарювання, які хочуть здійснювати імпорт товарів, які містяться в щорічному переліку товарів, імпорт яких підлягає ліцензуванню.

  Ліцензія на імпорт товарів видається з терміном дії, що не перешкоджає здійсненню суб'єктом зовнішньоекономічної діяльності імпорту, у тому числі з віддалених місць, і відповідає умовам зовнішньоекономічного договору (контракту). У разі встановлення кількісних обмежень на імпорт товарів (квот) термін дії ліцензії не повинен перевищувати строку дії кількісних обмежень (квот).

  Імпорт товарів ліцензується в автоматичному (для товарів, на які не встановлено квоти) і в неавтоматичному режимі (для товарів, на імпорт яких установлено квоти).

  Оформити ліцензію онлайн

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

  Як отримати послугу? 

  Подати електронну заяву на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.

  Строки надання послуги

  У режимі автоматичного ліцензування - протягом 10 робочих днів від дати одержання заявки.

  У режимі неавтоматичного ліцензування - протягом 30 робочих днів від дати одержання заявки, якщо заявки розглядаються в порядку їх надходження, та більше 60 днів від дати закінчення оголошеного строку приймання заявок, якщо всі вони розглядаються одночасно

  Вартість послуг

  У режимі автоматичного ліцензування - 220 гривень.

  У режимі неавтоматичного ліцензування - 780 гривень.

  Результат послуги

  Ліцензія на імпорт товарів

  Відповідальний орган

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

  Нормативна база

  Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності»