• In English
 • Ліцензія на експорт товарів

  Видача ліцензії на експорт товарів

  Опис послуги

  Експорт товарів - це продаж товарів українськими суб'єктами господарювання іноземним суб'єктам господарської діяльності (у тому числі і з оплатою в негрошовій формі) з вивезенням або без вивезення цих товарів через митний кордон України.

  Ліцензія на експорт необхідна тим суб'єктам господарювання, які хочуть здійснювати експорт товарів, які містяться в щорічному переліку товарів, експорт яких підлягає ліцензуванню.

  Ліцензія на експорт товарів видається з терміном дії, передбаченим законодавством України та умовами зовнішньоекономічного договору, і є дійсною для митного оформлення товарів протягом цього періоду, але не пізніше останнього дня календарного року, якщо інше не передбачено законодавством України. У разі встановлення кількісних обмежень на експорт товарів (квот) термін дії ліцензії не повинен перевищувати строку дії кількісних обмежень (квот).

  Ліцензування експорту товарів здійснюється в автоматичному (для товарів, на які не встановлено квоти) і неавтоматичному режимі (для товарів, на експорт яких встановлені квоти).

  Оформити ліцензію онлайн

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

  Як отримати послугу? 

  Подати електронну заяву на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.

  Строки надання послуги

  У режимі автоматичного ліцензування - протягом 10 робочих днів від дати одержання заявки.

  У режимі неавтоматичного ліцензування - протягом 30 робочих днів від дати одержання заявки, якщо заявки розглядаються в порядку їх надходження, та більше 60 днів від дати закінчення оголошеного строку приймання заявок, якщо всі вони розглядаються одночасно

  Вартість послуг

  У режимі автоматичного ліцензування - 220 гривень.

  У режимі неавтоматичного ліцензування - 780 гривень.

  Результат послуги

  Ліцензія на експорт товарів

  Відповідальний орган

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України

  Нормативна база

  Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності»