• In English
 • Подання заяв до суду

  Подання заяв до суду

  Електронний суд — опис послуги

  Електронний суд дозволяє подавати учасникам судового процесу до суду документи в електронному вигляді, а також надсилати таким учасникам процесуальних документів в електронному вигляді, паралельно з документами у паперовому вигляді відповідно до процесуального законодавства.

  До суду користувачі можуть надіслати в електронному вигляді будь-які документи і матеріали, передбачені процесуальним законодавством.

  Права доступу до електронних документів, які надійшли на адресу суду надаються суддям, у провадженні яких перебувають відповідні судові справи.

  Суд після виготовлення та підписання процесуального документа, надсилає електронні копії процесуального документа, скріплені електронним цифровим підписом судді електронною поштою на поштову скриньку учасника судового процесу, якщо такий учасник зареєстрований в системі.

  Після отримання електронного підтвердження доставки електронного листа в поштову скриньку користувача відповідальний працівник суду роздруковує таке повідомлення та долучає його до матеріалів справи.

  Подати заяву онлайн

  Спосіб електронної ідентифікації: Електронний цифровий підпис

  Як отримати послугу? 

  Подати електронну заяву в особистому кабінеті.

  Вартість послуг

  Безкоштовно

  Результат послуги

  Подача судової заяви 

  Відповідальний орган

  Державна судова адміністрація

  Нормативна база про електронний суд

  Тимчасовий регламент обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу