• In English
 • Стрілець Руслан Олександрович

  Стрілець Руслан
  Олександрович
  В. о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України

  Освіта: 

  Закінчив Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара за спеціальністю “Міжнародна економіка”, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ за спеціальністю “Правознавство”, Придніпровську державну академію будівництва та архітектури” за спеціальністю “Екологія та охорона навколишнього середовища” та Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”.

  У 2007-2012 роках працював головним спеціалістом, заступником начальника відділу в структурних підрозділах Дніпропетровської облдержадміністрації.

  З 2012 по 2014 рік - заступник начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області.

  З 2014 по 2015 рік - виконуючий обов’язки директора департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.

  З 2015 по 2019 рік - директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації.

  З 2019 по 2020 рік - заступник директора Департаменту з питань управління відходами, екологічної безпеки та переходу до кругової економіки в Міністерстві енергетики та захисту довкілля України.

  2 липня 2020 р. призначений заступником Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  3 листопада 2021 р. розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1373-р призначений виконувачем обов’язків Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України.

  Контактна інформація:

  Тел.: (044)  206-33-07

  е-mail: strelets@mepr.gov.ua