• In English
 • Оржель Олексій Анатолійович

  Оржель Олексій
  Анатолійович
  Міністр енергетики та захисту довкілля України

  Народився 1984 року у Києві.

  Закінчив Інститут енергозбереження та енергоменеджменту Київського політехнічного інституту, де отримав ступінь магістра за спеціальністю «Енергетичний менеджмент». Має 15 років експертного досвіду у сфері паливно-енергетичного комплексу.

  З 2006 по 2014 рік Олексій Оржель працював на різних посадах в Національному регуляторі у сфері енергетики. З 2014 року - в приватному секторі.

  Очолював Українську асоціацію відновлюваної енергетики та був керівником сектору «Енергетика» Офісу ефективного регулювання (BRDO).

  Новоутворене міністерство, яке очолив Олексій Оржель, об'єднає два міністерства – енергетики та вугільної промисловості та екології і природних ресурсів, які існували за попереднього Уряду. Основна мета таких змін – забезпечення комплексного підходу до державної політики у сфері використання природних ресурсів та енергії та формування єдиної політики щодо подолання негативних наслідків глобальної зміни клімату. Такий підхід є загальноприйнятим у європейській та світовій практиці, зокрема у країнах ЄС (Франція, Данія, Греція, Португалія, Австрія).

  Контактна інформація:

  Тел.: (044) 206-38-00 

  e-mail:  prim1@mev.gov.ua

  Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007823957053