• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 25 липня 2023 р. № 776
  Київ
  Питання спрямування та використання коштів, наданих відповідно до Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо фінансової підтримки проекту постачання рейок акціонерному товариству “Українська залізниця”

  Відповідно до статті 33 Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік” та частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Спрямувати кредитні кошти в сумі 37 600 000 євро, які надходять відповідно до Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо фінансової підтримки проекту постачання рейок, акціонерному товариству “Українська залізниця”, Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури за спеціальним фондом державного бюджету на реалізацію проекту за новою бюджетною програмою “Реалізація спільного з Урядом Французької Республіки проекту постачання рейок акціонерному товариству “Українська залізниця”.

  2. Затвердити Порядок використання коштів, наданих відповідно до Рамкового договору між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо фінансової підтримки проекту постачання рейок
  акціонерному товариству “Українська залізниця”, що додається.

  3. Установити, що плата за надання кредиту для реалізації проекту постачання рейок акціонерному товариству “Українська залізниця” вноситься щороку до державного бюджету в розмірі 0,016 відсотка річних вибраної та непогашеної суми кредиту.

  4. Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури забезпечити погодження з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету спрямування кредитних коштів Уряду Французької Республіки для поліпшення та відновлення залізничної інфраструктури.

  5. Міністерству фінансів:

  визначити новий код бюджетної програми “Реалізація спільного з Урядом Французької Республіки проекту постачання рейок акціонерному товариству “Українська залізниця” відповідно до бюджетного законодавства;

  відкоригувати показники фінансування та кредитування, визначені Законом України “Про Державний бюджет України на 2023 рік”, на обсяг змін, внесених до розпису спеціального фонду державного бюджету.


  Прем’єр-міністр України                                                                   Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 21