• In English
 • Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 вересня 2023 р. № 1023
  Київ
  Питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) у 2023 році

  Відповідно до частини восьмої статті 23, частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу України та статті 32 Закону України “Про Державний бюджет України на 2023 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Міністерству освіти і науки на 2023 рік у спеціальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків шляхом зменшення обсягу видатків споживання за програмою 2211190 “Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам” на суму 413333,5 тис. гривень та встановлення за зазначеною програмою на відповідну суму видатків розвитку.

  2. Здійснити розподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) у 2023 році згідно з додатком.

  3. Затвердити Порядок та умови надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом державного бюджету) у 2023 році, що додаються.

  4. Міністерству фінансів забезпечити внесення змін, пов’язаних з перерозподілом видатків державного бюджету та розподілом обсягу освітньої субвенції, що передбачені пунктами 1 і 2 цієї постанови, до розпису державного бюджету.

  Прем’єр-міністр України                           Д. ШМИГАЛЬ

  Інд. 73