• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для використання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я.

  Реалізація постанови знизить корупційні ризики та зловживання під час використання лікарських засобів та медичних виробів, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених законом, завдяки відкриттю вартості закупівель усіх рівнів, забезпечення громадського контролю за споживанням лікарських засобів та медичних виробів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 грудня 2018 р. № 1214
  Київ
  Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 17 березня 2011 р. № 298 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 22, ст. 917; 2018 р., № 90, ст. 2967), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73