• In English
 • Уряд вніс зміни до переліку об’єктів державної та інших форм власності, охорона нерухомого майна яких здійснюється виключно органами поліції охорони на договірних засадах. До цього переліку включено об’єкти ПАТ “НСТУ” у Києві та в її регіональних філіях.

  Свого часу державні телерадіокомпанії постановою Уряду від 11.11.2015 № 937 “Питання забезпечення охорони об’єктів державної та інших форм власності” було включено до Переліку об’єктів державної та інших форм власності, охорона нерухомого майна (незалежно від цільового призначення) яких здійснюється виключно органами поліції охорони на договірних засадах.

  Суспільний мовник створений у формі публічного акціонерного товариства на базі Національної телекомпанії України, Національної радіокомпанії України та обласних державних телерадіокомпаній, 100 відсотків власності яких належать державі.

  З метою усунення юридичних колізій, керуючись питанням забезпечення безпеки об’єктів інформаційної сфери від терористичної та диверсійної вразливості, а також забезпечення інформаційної безпеки держави, виникла необхідність у внесенні змін до цієї постанови.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 414
  Київ
  Про внесення змін до переліку об’єктів державної та інших форм власності, охорона нерухомого майна яких здійснюється виключно органами поліції охорони на договірних засадах

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до переліку об’єктів державної та інших форм власності, охорона нерухомого майна яких здійснюється виключно органами поліції охорони на договірних засадах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 937 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 92, ст. 3134), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29