• In English
 • Уряд уточнив вимоги до інститутів громадянського суспільства для участі у конкурсах на отримання фінансової підтримки.

  Враховуючи практику застосування Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 (далі — Порядок), уточнено редакцію абзацу сьомого пункту 12 та пункту 13 Порядку.

  Відтепер організатор конкурсу не допускатиме інститути громадянського суспільства до участі в конкурсі у разі встановлення факту порушення ними вимог бюджетного законодавства із застосуванням заходу впливу за таке порушення (крім попередження).

  Водночас конкурсна комісія прийматиме рішення щодо можливості допущення конкурсної пропозиції до участі у конкурсі, якщо установлено факт порушення інститутом громадянського суспільства вимог бюджетного законодавства без застосування заходу впливу за таке порушення (крім попередження).

  Також уточнено строк, протягом якого інститут громадянського суспільства, який планує брати участь у конкурсі, не повинен мати порушень вимог бюджетного законодавства (два попередні бюджетні періоди).

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 27 грудня 2018 р. № 1167
  Київ
  Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 (Офіційний вісник України, 2011 p., № 79, ст. 2917; 2016 р., № 23, ст. 919; 2018 р., № 46, ст. 1610), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 17