• In English
 • Уряд вніс зміни до Положення про Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

  Змінами передбачається надання МТОТ права збирати, аналізувати та оприлюднювати документовані відомості про ставлення фізичних та юридичних осіб, міжнародних організацій, громадських об’єднань, у тому числі неурядових організацій іноземних держав та міжнародних неурядових організацій, до окремих осіб, подій, явищ, процесів, фактів щодо тимчасово окупованих територій України та населення, що на них проживає, реінтеграції їх в єдиний конституційний простір України.

  Це сприятиме реалізації повноважень Міністерства, які визначені в  Положенні, зокрема: щодо проведення моніторингу дотримання норм міжнародного гуманітарного права; проведення моніторингу та оцінки ефективності заходів з відновлення та розбудови миру на територіях, які зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту або тимчасової окупації; проведення моніторингу стану дотримання прав і свобод людини і громадянина на тимчасово окупованих територіях України; вжиття заходів щодо захисту прав та законних інтересів осіб, які порушені внаслідок збройного конфлікту та/або тимчасової окупації частини території України тощо.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 листопада 2018 р. № 1008
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 6 Положення про Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 6 Положення про Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 р. № 376 “Деякі питання Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 51, ст. 1802, № 101, ст. 3310), доповнивши його підпунктом 5 такого змісту:

  “5) збирати, аналізувати та оприлюднювати документовані відомості про ставлення фізичних та юридичних осіб, міжнародних організацій, громадських об’єднань, у тому числі неурядових організацій іноземних держав та міжнародних неурядових організацій, до окремих осіб, подій, явищ, процесів, фактів щодо тимчасово окупованих територій України та населення, що на них проживає, реінтеграції їх в єдиний конституційний простір України.”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 82