• In English
 • Уряд вніс зміни до переліку показників сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для інформування Кабінету Міністрів України.

  Прийняття рішення забезпечить розподіл єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за його видами та відображення в інформації, що надається Державною фіскальною службою до Кабінету Міністрів України, коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, як надходжень Фонду соціального страхування України.

  Постанова прийнята на виконання Закону України від 28.12.2014 № 77-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці”, якими передбачено утворення Фонду соціального страхування України, реорганізувавши його шляхом злиття Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 12 вересня 2018 р. № 735
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 644

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 9 червня 2011 р. № 644 “Про затвердження переліку показників сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування для інформування Кабінету Міністрів України” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 45, ст. 1860; 2013 р., № 79, ст. 2930) такі зміни:

  пункт 2 викласти в такій редакції:

  “2. Державній фіскальній службі подавати щокварталу до 20 числа другого місяця, що настає за звітним періодом, Кабінетові Міністрів України, Міністерству соціальної політики, Державній службі з питань праці, Пенсійному фонду України, Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, Фонду соціального страхування, Спільному представницькому органу репрезентативних всеукраїнських об’єднань профспілок на національному рівні, Спільному представницькому органу сторони роботодавців на національному рівні інформацію про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з урахуванням відомостей, внесених до реєстру страхувальників Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.”;

  абзаци четвертий і п’ятий підпункту 1 пункту 5 додатка до постанови замінити абзацом такого змісту:

  “Фонду соціального страхування;”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73