• In English
 • Уряд вніс зміни до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності. Згідно з прийнятим документом забезпечується приведення діючої редакції зазначених Ліцензійних умов у відповідність до чинного законодавства.

  Зокрема, встановлюються зобов’язання щодо постійного дотримання туроператором мінімального розміру фінансового забезпечення, своєчасного інформування туристів про затримку рейсів, вільного доступу органу ліцензування та туристів до інформації про турагентів, з якими укладено агентські договори. Крім того, створюються умови для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до офісу туроператора.

  Рішення прийняте з метою підвищення захисту законних прав споживачів туристичних послуг та впорядкування відносин між туроператорами і турагентами при реалізації останніми туристичного продукту.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 420
  Київ
  Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Ліцензійних умов провадження туроператорської діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. № 991 (Офіційний вісник України, 2015 р., № 97, ст. 3319), зміни, що додаються.

  2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім абзаців третього — сьомого пункту 5 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності через два місяці з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67