• In English
 • Уряд затвердив Порядок повернення майна чи відшкодування його вартості депортованим особам або у разі їх смерті спадкоємцям таких осіб.

  Документом визначено процедуру повернення вилучених унаслідок депортації будівель, житлових будинків, іншого житла та іншого майна, які за наявності можливості (якщо будинок не зайнятий, а майно збереглося) повертаються особам, які мають статус депортованих осіб, або у разі їх смерті спадкоємцям таких осіб. Повертатимуть втрачене натурою, або ж відшкодовуватиметься вартість вилучених унаслідок депортації будівель, житлових будинків, іншого житла та іншого майна у разі відсутності можливості їх повернення. Відшкодування здійснюється за рахунок коштів, передбачених на ці цілі в Державному бюджеті України, бюджеті Автономної Республіки Крим та бюджетах місцевого самоврядування, інших коштів, передбачених на такі цілі.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 24 квітня 2019 р. № 357
  Київ
  Про затвердження Порядку повернення майна чи відшкодування його вартості депортованим особам або у разі їх смерті спадкоємцям таких осіб

  Відповідно до частини четвертої статті 7 Закону України “Про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок повернення майна чи відшкодування його вартості депортованим особам або у разі їх смерті спадкоємцям таких осіб, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73