• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення.

  Прийняття рішення зумовлене необхідністю забезпечення належного фінансування робіт із стандартизації продукції оборонного призначення, передбачених завданнями та заходами державної цільової програми та основними показниками оборонного замовлення.

  Постановою доповнено зазначений Порядок новим напрямом використання бюджетних коштів “стандартизація продукції оборонного призначення”.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 вересня 2018 р. № 763
  Київ
  Про внесення змін до пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання державних цільових програм реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу, розроблення, освоєння і впровадження нових технологій, нарощування наявних виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 р. № 544 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 69, ст. 2329; 2017 р., № 58, ст. 1752), зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21