• In English
 • Урядом внесено зміни до Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, якими уточнюється коло осіб, на які поширюється сфера дії експериментального проекту.

  Згідно з прийнятою постановою експериментальний проект поширюватиметься на осіб, які мають намір працювати державними реєстраторами у виконавчих органах сільських, селищних та міських рад, районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністраціях (крім випадків переведення на відповідні посади осіб, які на момент переведення здійснювали функції державного реєстратора), а також за трудовими договорами із акредитованими суб’єктами державної реєстрації.

  Водночас відповідно до постанови не проходитимуть автоматизованого анонімного тестування державні та приватні виконавці, реєстратори релігійних організацій, оскільки вони не наділені повним спектром повноважень у сферах державної реєстрації.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 лютого 2019 р. № 78
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 2 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміну до пункту 2 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2018 р. № 860 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 86, ст. 2834), замінивши в абзаці першому слова “посади/укладення трудових договорів із” словами “посади у виконавчих органах сільських, селищних та міських рад, районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністраціях (крім випадків переведення на відповідні посади осіб, які на момент переведення здійснювали функції державного реєстратора), укладення трудових договорів із акредитованими”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29