• In English
 • Уряд привів Положення про Міжвідомчу раду з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми у відповідність до законодавства.

   Зокрема, в документі термін “насильство в сім’ї” замінено на “домашнє насильство”, що відповідає термінології Конвенції Ради Європи                 “Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами” (Стамбульська Конвенція) та Закону України “Про запобігання та протидію домашньому насильству”.

  Згідно із вищезазначеним Законом домашнє насильство — це діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 05 червня 2019 р. № 467
  Київ
  Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2007 р. № 1087

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2007 р. № 1087 “Про консультативно-дорадчий орган з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми” (Офіційний вісник України, 2007 р., № 67, ст. 2574; 2012 р., № 34, ст. 1266; 2013 р., № 43, ст. 1542) зміни, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73