• In English
 • Уряд вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки у безпечному стані енергоблоків та об’єкта “Укриття” і здійснення заходів щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС.

  Прийнятими змінами забезпечено цільове та ефективне використання бюджетних коштів, державний контроль та виконання зазначених заходів.

  Зокрема, актом встановлено правовий механізм цільового та ефективного використання коштів в умовах закінчення терміну дії першочергових заходів щодо зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення об’єкта “Укриття” на екологічно безпечну систему.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 жовтня 2018 р. № 824
  Київ
  Про внесення змін у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки у безпечному стані енергоблоків та об’єкта “Укриття” і здійснення заходів щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Внести зміни у додаток до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки у безпечному стані енергоблоків та об’єкта “Укриття” і здійснення заходів щодо підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2011 р. № 234 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 18, ст. 771; 2018 р., № 17, ст. 575), замінивши у графі “Орієнтовний обсяг фінансування, тис. гривень” цифри “459 340” — цифрами “559 340”, а цифри “250 000” — цифрами “150 000”.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75