• In English
 • З метою посилення заходів, спрямованих на усунення загроз національній безпеці України, Уряд вніс зміни до Положення про використання повітряного простору України, передбачивши встановлення заборони на нерегулярні рейси (польоти) повітряних суден між пунктами відправлення, розташованими на території України, та пунктами призначення, розташованими на території держави — агресора, а також у зворотному напрямку.

  Виняток становитимуть рейси (польоти), необхідні для забезпечення діяльності місій міжнародних організацій — Організації Об’єднаних Націй, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Червоного Хреста.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 03 квітня 2019 р. № 374
  Київ
  Про внесення змін до Положення про використання повітряного простору України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Положення про використання повітряного простору України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. № 954 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 101, ст. 3118), такі зміни:

  1) підпункт 2 пункту 30 після слів “конституційного ладу” доповнити словами “, а також на нерегулярні рейси (польоти) між пунктами відправлення, розташованими на території України, та пунктами призначення, розташованими на території держави-агресора, та у зворотному напрямку (за винятком рейсів (польотів), необхідних для забезпечення діяльності місій міжнародних організацій — Організації Об’єднаних Націй, Організації з безпеки і співробітництва в Європі, Червоного Хреста)”;

  2) абзац другий пункту 33 після слів “на запит” доповнити словами “МВС, Національної поліції, Адміністрації Держприкордонслужби,”.

  2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади у тримісячний строк привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21