• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо зменшення виділених коштів для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася 15—17 грудня 2017 року на території Закарпатської області.

  Рішення прийнято на підставі звіту Закарпатської обласної державної адміністрації щодо проведення відповідних робіт.

  В цілому прийнято рішення зменшити виділені кошти з резервного фонду державного бюджету на 2 млн. 736 тис. гривень.

  Нагадаємо, що в грудні минулого року на території Закарпаття внаслідок сильних, місцями дуже сильних опадів у вигляді дощу, місцями мокрого снігу з дощем, різкого підняття рівнів води у річках Латориця, Боржава, їх приток, малих річках, струмках і потічках, відбулися локальні затоплення поверхневим стоком дворогосподарств, житлових будинків та сільськогосподарських угідь, зсуви, пошкодження та руйнування містків місцевого значення, відключення електропостачання деяких населених пунктів, пошкодження дамб і берегоукріплень, руйнування автомобільних мостів, доріг державної і комунальної власності.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 31 жовтня 2018 р. № 801-р
  Київ
  Про внесення зміни до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 271

  Внести зміну до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 271 “Про виділення коштів для проведення аварійно-відновних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 15—17 грудня 2017 р. на території Закарпатської області”, замінивши в абзаці першому цифри “18 858,285” цифрами “16 121,726”.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75