• In English
 • Уряд врегулював питання проектування та будівництва об’єктів з обґрунтованими відхиленнями від вимог будівельних норм.

  Зокрема, внесено зміни до Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. З документа виключено повноваження щодо затвердження положення про експериментальне будівництво та погодження в межах повноважень, передбачених законом, проектів експериментального будівництва.

  Також постановою визнано такими, що втратило чинність, розпорядження, яким встановлюються додаткові, не передбачені законодавством, повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері будівництва, архітектури та містобудування, щодо відбору об’єктів експериментального будівництва, порядку планування, фінансування, проектування, будівництва, прийняття їх в експлуатацію та використання результатів експериментального будівництва.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 28 листопада 2018 р. № 1078
  Київ
  Про внесення змін до пункту 4 Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 листопада 1993 р. № 934

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до пункту 4 Положення про Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 квітня 2014 р. № 197 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 51, ст. 1345, № 82, ст. 2327; 2017 р., № 36, ст. 1129), такі зміни:

  1) в абзаці другому підпункту 2 слова “положення про експериментальне будівництво;” виключити;

  2) у підпункті 14 слова “проекти експериментального будівництва;” виключити.

  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 листопада 1993 р. № 934.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 21