• In English
 • Уряд погодив пропозицію Державної інспекції енергетичного нагляду щодо утворення територіальних органів Державної інспекції енергетичного нагляду як структурних підрозділів її апарату та вніс відповідні зміни до постанов Кабінету Міністрів України, зокрема щодо корегування граничної чисельності її апарату та визначення посадових окладів працівників територіальних органів.

  Рішення прийняте відповідно до Законів України “Про Кабінет Міністрів України” та “Про центральні органи виконавчої влади” створює умови щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері нагляду (контролю) у галузях електроенергетики та теплопостачання.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1194
  Київ
  Про погодження утворення територіальних органів Державної інспекції енергетичного нагляду та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Погодитися з пропозицією Державної інспекції енергетичного нагляду щодо утворення територіальних органів Державної інспекції енергетичного нагляду як структурних підрозділів її апарату за переліком згідно з додатком.

  2. Внести зміни до постанов Кабінету Міністрів України, що додаються.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 37