• In English
 • Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з медичної практики та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) МОЗ.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 18 грудня 2018 р. № 1163
  Київ
  Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з медичної практики і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством охорони здоров’я

  Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з медичної практики і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством охорони здоров’я, що додаються.

  2. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 543 “Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з медичної практики і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством охорони здоров’я” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 85, ст. 2400);

  пункт 23 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 р. № 1103 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 17, ст. 573).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73