• In English
 • Уряд удосконалив процедуру видачі дозволу на ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань і наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу.

  Передбачається скасувати необхідність погодження видачі дозволу з Мінагрополітики та МОЗ, та виключити необхідність отримання дублікату дозволу.

   

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 14 листопада 2018 р. № 958
  Київ
  Про внесення змін до Порядку надання дозволу на ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань і наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести до Порядку надання дозволу на ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для проведення державних випробувань і наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 1996 р. № 288 (ЗП України, 1996 р., № 8, ст. 250; Офіційний вісник України, 2008 р., № 68, ст. 2271; 2016 р., № 4, ст. 239), такі зміни:

  пункт 3 викласти в такій редакції:

  “3. Дозвіл надається Мінприроди за встановленою ним формою.”;

  в абзаці першому пункту 5 слова “видача дубліката,” виключити.

  2. Ця постанова набирає чинності через 45 днів з дня її опублікування.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75