• In English
 • Уряд вніс зміни до складу конкурсної комісії, яка здійснює організацію та проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції.

  Необхідність прийняття рішення зумовлена обранням члена зазначеної конкурсної комісії, а саме Наталії Бернацької членом Центральної виборчої комісії і відповідно неможливістю здійснення нею повноважень члена конкурсної комісії.

  Нагадаємо, що відповідно до Положення про проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції у разі відмови члена конкурсної комісії або особи, визначеної (запропонованої) для включення до її складу, від здійснення своїх повноважень або неможливості здійснення повноважень, в тому числі у зв’язку з відводом (самовідводом), до складу конкурсної комісії включається інша особа, визначена (запропонована) за процедурою, передбаченою цим Положенням.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 10 жовтня 2018 р. № 722-р
  Київ
  Про зміну складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції

  Ввести до складу конкурсної комісії з відбору кандидатів на посади членів Національного агентства з питань запобігання корупції, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 червня 2015 р. № 581, — із змінами, внесеними розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 813, Сукманову Олену Валеріївну — першого заступника Міністра юстиції, вивівши з її складу Севостьянову Наталію Іларіонівну.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29