• In English
 • Уряд затвердив вимоги до членів конкурсної комісії, яка буде обирати незалежних членів наглядових рад державних банків.

  Рішення прийняте на виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення функціонування фінансового сектору в Україні”, яким передбачено, що наглядова рада державного банку має складатись із дев’яти членів, з яких шість членів повинні бути незалежними, а три члени — представниками держави по одному від Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

  Для визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку Кабінет Міністрів України має, зокрема, утворити конкурсну комісію, до складу якої входять представники Президента України, Кабінету Міністрів України та Парламенту.

  При цьому, відповідно до Закону вимоги до членів конкурсної комісії визначає Кабінет Міністрів України.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 січня 2019 р. № 8
  Київ
  Про затвердження вимог до членів конкурсної комісії з визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку

  Відповідно до частини шістнадцятої статті 7 Закону України “Про банки і банківську діяльність” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити вимоги до членів конкурсної комісії з визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, що додаються.

  2. Скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 р. № 97 “Про затвердження Порядку обрання членів наглядових рад державних банків” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 16, ст. 650).

  3. Ця постанова набирає чинності з 9 лютого 2019 року.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67