Урядом удосконалено механізм атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей. Зокрема, розширено перелік підстав, за наявності яких заклад вважається неатестованим, та визначено строки проведення державної атестації новостворених закладів оздоровлення та відпочинку дітей і таких, які відновили свою роботу.
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести зміни до пункту 12 Порядку проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння їм відповідних категорій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 р. № 426 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 33, ст. 1142; 2015 р., № 82, ст. 2720), виклавши його в такій редакції:
“12. Заклади, які не пройшли державну атестацію, не мають права залучатися до надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей.
Неатестованим вважається заклад:
який не проходив державну атестацію;
керівником/власником якого порушено вимоги цього Порядку або під час проведення державної атестації якого виявлено, що результати його діяльності та/або умови організації процесу оздоровлення та відпочинку не відповідають державним соціальним стандартам оздоровлення та відпочинку дітей або можуть вплинути на безпеку та стан здоров’я дітей;
який протягом місяця з дня відновлення або початку (для новостворених закладів) роботи не надіслав документи для проведення атестації.
Атестаційна комісія з’ясовує причини непроходження закладом державної атестації, приймає рішення щодо проведення повторної (позачергової) державної атестації та внесення змін до плану державної атестації, про що повідомляє Мінсоцполітики.
Державна атестація такого закладу проводиться першочергово, у строк, що не перевищує 30 календарних днів з дати подання суб’єктом документів.”.
Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН
Інд. 73