• In English
 • Кабінет Міністрів схвалив проект Угоди між урядами України та Французької Республіки щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україні.       

  Повноваження на підписання надано Міністрові внутрішніх справ України Арсену Авакову.

  Метою Угоди є створення правових підстав для залучення українським покупцем кредиту (у формі банківської та казначейської позик), що буде використаний на закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для створення єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україні.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 27 грудня 2018 р. № 1073-р
  Київ
  Про здійснення державних зовнішніх запозичень у зв’язку з Угодою між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україні

  Доручити Міністрові фінансів Маркаровій Оксані Сергіївні здійснити державні зовнішні запозичення у зв’язку з Угодою між Урядом України та Урядом Французької Республіки щодо офіційної підтримки у створенні єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного захисту в Україні, вчиненою 29 травня 2018 р. у м. Парижі, ратифікованою Законом України від 7 червня 2018 р. № 2452-VIII, та підписати необхідні для цього договори та інші документи, пов’язані із здійсненням державних зовнішніх запозичень.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 75