• In English
 • Уряд уповноважив Міністра фінансів Оксану Маркарову підписати Угоду між Урядом України та Урядом Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та капітал.

  Відповідні зміни внесено до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. № 722-р у зв’язку зі зміною у керівному складі Міністерства фінансів України.

  Проект Угоди парафовано українською стороною за результатами переговорів у м. Коломбо (Шрі-Ланка) 27 квітня 2012 року.

  Положеннями Угоди передбачено оподатковувати дивіденди, проценти та роялті за ставкою 10%, що відповідає вимогам Модельної Конвенції ОЕСР, та здійснювати розширений обмін податковою інформацією між країнами.

  Кабінет Міністрів України
  Розпорядження
  від 06 березня 2019 р. № 111-р
  Київ
  Про внесення зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. № 722

  На часткову зміну абзацу другого розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2013 р. № 722 “Про підписання Угоди між Урядом України та Урядом Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланки про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та капітал” — із зміною, внесеною розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 р. № 131, уповноважити Міністра фінансів Маркарову Оксану Сергіївну підписати Угоду між Урядом України та Урядом Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланки про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та капітал.

          Прем’єр-міністр України                                 В. ГРОЙСМАН

  Інд. 27