• In English
 • Урядом затверджено категорії об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах.

  Головною метою постанови Уряду є підвищення рівня безпеки та захищеності об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання від злочинних посягань.

  Постанова дозволить забезпечити належну охорону об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, у тому числі особливо важливих, підвищеної небезпеки та стратегічного значення для економіки і безпеки держави, та знизить ризики можливості здійснення протиправних посягань.

  Постановою визначено завдання Міністерству внутрішніх справ України затвердити порядок забезпечення охорони об’єктів органами поліції охорони на договірних засадах, а також спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України затвердити Методику формування ціни на послуги, які надаються органами поліції охорони.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 21 листопада 2018 р. № 975
  Київ
  Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах

  Відповідно до статті 23 Закону України “Про Національну поліцію” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити категорії об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання, які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах, що додаються.

  2. Установити, що:

  у разі відповідності категоріям, затвердженим цією постановою, такі об’єкти охороняються органами поліції охорони на договірних засадах;

  охорона бюджетних установ (організацій) здійснюється органами поліції охорони на договірних засадах у межах асигнувань, передбачених у державному бюджеті на утримання таких установ (організацій).

  3. Міністерству внутрішніх справ:

  затвердити Порядок забезпечення охорони об’єктів органами поліції охорони на договірних засадах;

  разом із Міністерством економічного розвитку і торгівлі затвердити Методику формування ціни на послуги, які надаються органами поліції охорони.

  4. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 29