• In English
 • Уряд прийняв рішення щодо забезпечення видання підручників у 2018 році за рахунок коштів державного бюджету на підставі укладених до 30 серпня 2018 р. договорів з авторами підручників.

  Зокрема, зупинено дію абзацу першого пункту 17 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів.

  Зазначеним пунктом передбачалось, що придбання підручників і посібників здійснюється у порядку, визначеному законодавством, в осіб, які мають виключні майнові права на їх використання, з передачею власниками виключних майнових прав на використання підручників і посібників МОН.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 19 вересня 2018 р. № 833
  Київ
  Про зупинення дії абзацу першого пункту 17 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Зупинити до 1 січня 2019 р. дію абзацу першого пункту 17 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2018 р. № 284 (Офіційний вісник України, 2018 р., № 34, ст. 1202, № 70, ст. 2357).

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 73