• In English
 • Уряд затвердив Протокол про внесення змін до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща щодо надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги від 9 вересня 2015 р., ратифікованого Законом України від 3 лютого 2016 р. № 977-VIII.

  Зазначений протокол було підписано між Українською та Польською Сторонами 3 грудня 2018 року.

  Згідно з Протоколом кінцевою датою укладання контрактів із польськими компаніями для виконання робіт і надання послуг замість 6 квітня 2018 року встановлюється 31 грудня 2019 року, також буде знято обмеження щодо мінімальної суми контракту на консультаційні послуги.

  Прийняття постанови дозволить продовжити реалізацію зазначеного Договору, внаслідок чого буде профінансовано за рахунок коштів пільгового кредиту у сумі до 100 млн. євро проекти з розбудови прикордонної дорожньої інфраструктури та підрозділів охорони кордонів, проекти з облаштування пунктів пропуску українсько-польського кордону.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 06 лютого 2019 р. № 70
  Київ
  Про затвердження Протоколу між Урядом України та Урядом Республіки Польща про внесення змін до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, учиненого в м. Варшаві 9 вересня 2015 року

  Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Протокол між Урядом України та Урядом Республіки Польща про внесення змін до Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги, учиненого в м. Варшаві 9 вересня 2015 р., учинений 3 грудня 2018 р. у м. Варшаві.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67