• In English
 • Уряд затвердив нові критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності із збирання, оброблення, зберігання, захисту, використання інформації, яка складає кредитну історію. Також визначено періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю). У зв’язку з чим, старі критерії визнаються такими, що втратили чинність.

  Рішення прийняте на виконання Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”.

  Згаданий акт забезпечить упорядкування проведення планових заходів державного нагляду (контролю) відповідно до ризиковості діяльності бюро кредитних історій, посилення захисту майнових прав та інтересів їх споживачів.

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 22 травня 2019 р. № 422
  Київ
  Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності із збирання, оброблення, зберігання, захисту, використання інформації, яка складає кредитну історію, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг

  Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Затвердити критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності із збирання, оброблення, зберігання, захисту, використання інформації, яка складає кредитну історію, та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, що додаються.

   2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України  згідно з переліком, що додається.

          Прем’єр-міністр України                              В. ГРОЙСМАН

  Інд. 67